Проведено ремонтні роботи конструкцій трибун стадіону КЗ «Чуднівський ліцей»

Дата: 13.04.2023 11:28

9 грудня 2022 року внаслідок снігопаду було зруйновано конструкції трибун стадіону КЗ «Чуднівський ліцей».

Згідно тендерних вимог договору між підрядником та департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА ремонтні роботи внаслідок руйнувань проводяться протягом 10 років. Відповідно до цього дирекцією КЗ «Чуднівський ліцей» було надіслано до департаменту регіонального розвитку акти щодо пошкоджень конструкцій трибун та бігової доріжки.

Ремонтні роботи, за результатами проведеної експертизи здійснили працівники ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання» як виробники даних трибун.

«Маємо надію, що в подальшому будуть виконані роботи по заміні 80 м2 бігової доріжки, які пошкоджено в процесі експлуатації», – припустив начальник відділу освіти Володимир Кривоцюк.

Шкільний стадіон є окрасою нашого міста, на якому учні ліцею, вихованці спортивної школи та небайдужі до спорту мешканці проводять свій вільний час. Бережімо його!