Привітання міського голови з Великодніми святами!

Дата: 16.04.2023 00:00

Вельмишановна громадо!

Щиро вітаю вас з Великоднем!

Нехай яскраве світло Христового Воскресіння осяє ваші родини  і подарує щастя, надію та радість.

Нехай над нашою ненькою Україною зійде ангел  і закриє своїм великим надійним крилом від підступного ворога.

Вірю, що Господь вбереже наших незламних, непереможних захисників і поверне їх живими і неушкодженими.

У цей нелегкий час нам потрібно зберігати спокій, проявляти більше милосердя, добра, ніжності й любові один до одного.

Хочу побажати вам мирного неба над головою, позитивних думок, привітних посмішок, безмежної любові і Божого благословення!

Бажаю, щоб кожен у ці світлі дні скуштував освяченої паски і відчув радість Христового Воскресіння.

Нехай ця добра звістка прийде у кожен дім, прихисток, шпиталь чи бліндаж. У кожне серце, яке б'ється за Україну.

Пасха – це свято любові, тому не переставайте любити  та – наша перемога вже близько!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!