Прихожани двох релігійних громад Чуднівщини перейшли до Православної церкви України

Дата: 14.04.2023 14:35

Напередодні свята Воскресіння ще дві церкви нашої свідомої громади перейшли на бік істини. В Дриглівському та Пятківському старостинських округах були проведені збори релігійних громад про перехід парафій з УПЦ до ПЦУ. На зборах також були присутні віськові та правоохоронці. Священик с. Дриглів вже передав ключі від церкви, проте священик с. Пятка відмовився прийти на збори.

Віряни сіл одностайно проголосувати за перехід до ПЦУ. Відповідно й храм має залишитися за громадськістю.

"Шановна громадо, московська церква фінансувала озброєння ворожої армії, благословляла вбивць наших земляків, і я вважаю, що давно вже на часі змінити наше бачення і перейти до православної церкви України, тому що не місце ворогам на нашій землі. Скільки ще повинно наших хлопців загинути, щоб ми усвідомили, що нам треба очиститись від цієї російської нечисті?!" - зазначив один з жителів села.

На зібранні у с. Пятка також було обрано п'ятьох делегатів, які будуть преставляти село в єпархії, щоб остаточно оформити дане рішення.