Сьогодні в селі Дубище попрощалися з Героєм, Михайлом Майчуком

Дата: 17.04.2023 21:12

Сьогодні, 17 квітня, Чуднівська громада віддала останню шану мужньому і рішучому військовослужбовцю Майчуку Михайлу Сергійовичу (22.11.1993-11.04.2023рр.).

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну Михайло став на захист Батьківщини у лавах одного з відділення взводу вогневої підтримки  аеромобільної роти військової частини А4355.

Народився Михайло у селі Дубище, тут і зростав. Навчався в Дубищенській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та в подальшому у Любарському професійно-технічному училищі. Після закінчення училища працював на підприємстві «Каулін» м. Бердичів.

Загинув 11 квітня під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту  Бахмут Донецької області.

Без чоловіка залишилась дружина, без батька – п'ятирічна донька, без сина – мати.

Поховали  Михайла на місцевому кладовищі під залпи почесної варти та гімн України.

Керівництво Чуднівської міської ради та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя у непоправній втраті - її неможливо осягнути та прийняти.  Загинув за кожного з нас, за Україну. Кожен з нас у боргу довіку.

Вічна пам’ять Михайлу!

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України!