Прощання з Юрієм Кравчуком

Дата: 21.04.2023 13:35

Сьогодні, 21 квітня, в Житомирі попрощалися з нашим земляком, жителем села Дідківці, військовослужбовцем Кравчуком Юрієм Миколайовичем 1971 року народження.

Із перших днів російсько-української війни Юрій самовіддано захищав Україну від ворога та планував боронити кордон нашої держави до того часу, допоки повернемо останній сантиметр тимчасово окупованої території української землі. До повномасштабного вторгнення рф в Україну, був учасником АТО. Проходив службу за контрактом у військовій частині А7307 навідником механізованої роти. Помер військовослужбовець у лікарні від важкої хвороби.

Поминальна служба відбулася в Михайлівському соборі, поховання – на Смолянському військовому кладовищі.

Вічна пам’ять Герою!