МИНАЄ РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА-ГЕРОЯ СВЯТОСЛАВА КОБЕРНІКА

Дата: 28.04.2023 08:00

Фото без опису    26 квітня минув рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, уродженця села Будичани Святослава Коберніка.
 Солдат Кобернік Святослав Васильович став на захист України у складі військової частини А-0281 95-ї десантно-штурмової бригади. Був призваний до служби 24.02.2022р.
Обірвалося життя воїна 26 квітня 2022 року, в ході виконання бойового завдання поблизу с. Дібровне, Барвінківського району, Харківської області, внаслідок отримання поранень несумісних з життям.
    Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Святослава Васильовича Коберніка нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
    Жителі громади вкотре висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.
    Святослав Кобернік назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава Герою-земляку!