У громаді триває весняне прибирання

Дата: 28.04.2023 17:53

Фото без описуШановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Чуднівської територіальної громади!
   Почалася весна – і всі ми маємо багато клопотів, але не варто забувати, що кожного року навесні проводяться роботи з благоустрою. Благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа, успіх якої залежить не тільки від роботи  комунальних служб, але й від нашої з вами культури та свідомості .

До прибирання вже долучились жителі Вакуленчуківського та Великокоровинецького  старостинських округів. Заплановано впорядкування парків, скверів, пам’ятників та центральних вулиць по всих населених пунктах громади.Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Закликаємо приватних підприємців не бути байдужими та приєднатися до спільної справи – благоустрою прилеглих до магазинів територій.
Турбота про порядок та охайність – справа кожного мешканця. Навіть в умовах воєнного стану, не потрібно забувати, що ми повинні дбати про наш спільний дім. Дякуємо тим жителям, які долучилися до весняної толоки, та зробили свій внесок у чистоту нашої громади!

Перемоги та миру нам та нашій Україні!