У Чуднівській міській раді відбулось засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Дата: 30.04.2023 11:35

28 квітня під керівництвом міського голови Віталія Войтка відбулося засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Чуднівської міської ради.

На порядок денний були винесені питання:

1. Про епізоотичну ситуацію щодо розповсюдження сказу тварин на території Чуднівської міської територіальної громади та проведення пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу в надзвичайних умовах.

2. Про створення бригад щодо розвезення вакцини для пероральної вакцинації диких тварин  на території громади.

3. Про посилення роботи по боротьбі з безпритульними тваринами.

Щодо перших двох питань слово надали завідувачу – лікарю ветеринарної медицини  Чуднівського відділу  Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, заступнику голови комісії – Бондарчуку Сергію Петровичу. З приводу третього питання виступала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії – Кухар Ірина Дмитрівна.

За результатами обговорення комісія вирішила:

• взяти до уваги інформацію стосовно епізоотичної ситуації на території Чуднівської міської територіальної громади, а саме: визначити площі мисливських угідь, на цих територіях забезпечити проведення обліку чисельності тварин та їх вакцинації, активізувати реагування на випадки появи диких тварин в населених пунктах, посилити роботу по боротьбі з безпритульними тваринами;

• у випадку відсутності державного фінансування на придбання засобів захисту та профілактики тварин, в тому числі вакцини проти сказу, розробити ПРОГРАМУ щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин на території Чуднівської міської територіальної громади та розглядати можливість виділення коштів з міського бюджету.