Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно): рідним Олександра Пчеловського вручили державну нагороду

Дата: 10.05.2023 12:00

Фото без описуОрденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено чуднівчанина Олександра Пчеловського. Державну нагороду вручили рідним загиблого Героя.

Олександр Анатолійович від початку війни, яку розв’язала рф, переймався долею України, і вже в 2015-2016 роках брав безпосередню участь в проведенні АТО на території Донецької області. Однак, у серпні 2022 року героїчно загинув під час виконання бойового завдання.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено ПЧЕЛОВСЬКОГО Олександра Анатолійовича.

Вічна пам’ять та низький уклін Герою України!

Герої не вмирають!

Слава Україні!