Вклонися матері героя у пам’ять про сина

Дата: 12.05.2023 14:15

11 травня, в залі Чуднівської міської ради, напередодні Дня Матері, відбулася зустріч з матерями загиблих героїв, завдяки мужності яких, у нас не стріляють, у нас немає окупації.

До матерів звернувся Чуднівський міський голова зі словами вдячності та побажаннями здоровя, терпіння, миру та спокою.

«В нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі сини і дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах. Адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама»» –  зазначив Віталій Войтко.

Колектив міського будинку культури створив затишну, родинну атмосферу, наче матерів зі святом вітали їхні сини. Виконали низку патріотичних пісень, разом із вдячністю згадали наших героїв.

Цими днями до громади надійшла нагорода Ніколаєнку Миколі Миколайовичу, жителю села Бабушки, – Почесний нагрудний знак «Сталевий хрест» (посмертно), яку урочисто вручили під час заходу матері захисника Ніколаєнко Тетяні Андріївні міський голова Віталій Войтко та заступник начальника третього відділу Житомирського РТЦК та СП Ярослав Коник.

Усі матері, сини яких віддали своє життя за Батьківщину, отримали символічні подарунки від міської ради.

Наприкінці заходу з подякою та побажанням витримки виступила мати загиблого захисника України Івана Рудніцького – Ніна Рудніцька.

Низький уклін матерям та вічна память Героям!

Не забуваймо, якою є ціна мирного життя...