Чуднівська громада

Житомирська область

Чуднівська міська рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території смт. Вакуленчук

Дата: 12.05.2023 14:35
Кількість переглядів: 462

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Чуднівської міської ради, 13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104.

2. Підстава для проведення конкурсу (дата та номер рішення органу місцевого самоврядування чи розпорядження місцевої державної адміністрації).

Рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 12.05.2023 року          

№ 105 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території смт. Вакуленчук».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуги з поводження з побутовими відходами.

Зала засідань Чуднівської міської ради, 14 червня 2023 року о 10:00 год., Довгаль Олег Михайлович – начальник відділу   комунальної власності та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради, заступник голови конкурсної комісії, вул. Героїв Майдану, 104, м. Чуднів, 13201, тел. (096) 307-51-32; електронна адреса: chudnivekonomika@ukr.net.

   4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Обсяг послуг з поводження з побутовими відходами та вимоги щодо якості надання послуги згідно з критеріями, що визначаються відповідно до частини третьої статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Середньодобовий обсяг відходів, що вивозяться 9,86 м. куб., з території смт. Вакуленчук.

Вимоги щодо якості надання послуг є дотримання графіка вивезення побутових відходів, дотримання правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, дотримання вимог законодавства щодо надання послуг з поводження з поводження з побутовими відходами.

6. Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам.

Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

- заяву встановленого зразка та додатки до неї;

- конкурсну пропозицію про вартість надання послуг з поводження з побутовими відходами ;

-балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;

- довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

- документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік;

- технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення твердих побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

- довідки про проходження водіями медичного огляду;

- документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуги з поводження з побутовими відходами;

- документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;

- інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення твердих побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.

7. Характеристика території, де повинна надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: розміри та межі певної території та перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з побутовими відходами та їх місцезнаходження.

- площа території – 450,1 га.

- кількість житлових вулиць – 3 од. і військове містечко.

- кількість населення – 2035 чоловік.

- середня відстань з території вивозу побутових відходів до Вакуленчуківського звалища побутових відходів  -  4 км.

8. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення.

Переважно багатоквартирні житлові будинки.

- загальна кількість будинків, у тому числі будинки з п’ятьма і більше поверхами – 23, які знаходяться на балансі Вакуленчуківського селищного комунального підприємтсва;

- місцезнаходження  будинків,  їх  характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації,  центрального  опалення, водо- та газопостачання) – смт. Вакуленчук; військове містечко.

- відомості про власників або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів джерел утворення твердих побутових відходів – 1660 мешканців.

9. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізація, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) відповідно до правил благоустрою населеного пункту, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту.

Вакуленчуківське звалище побутових відходів.

Характеристика МВВ (обсяг, площа): 5405,0 тонн, 1,5 га.

Розташування: віддаленість від смт. Вакуленчук – 2,0 км.

10. Вимоги до конкурсних пропозицій.

Конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин:

- учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

- конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;

- встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення;

- учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.

11. Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Наведені в додатку до Конкурсної документації.

12. Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї.

Учасник   конкурсу  має  право  не  пізніше  ніж  за  сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненням  щодо  змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.

     Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз'яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз'яснення.

     У разі надходження двох і більше звернень про надання роз'яснення щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз'яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів.

     Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

13. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104, кабінет відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради.

14 червня 2022 року до 10:00 год. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

14. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104. Зала засідань 14 червня 2023 року о 10:00 годині.

 

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь