Обговорили питання впровадження комплексного планування просторового розвитку території Чуднівської громади

Дата: 15.05.2023 15:06

Фото без описуСьогодні, 15 травня команда експертів з просторового планування Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела онлайн-зустріч з представниками Чуднівської міської ради, щодо розробленням  Комплексного плану просторового розвитку територіальної громади.

Обговорили ситуацію у сфері просторового планування, а також стан підготовленості документації з просторового планування в громаді.  Вирішено утворити та затвердити персональний склад робочої групи.

Нагадаємо, комплексний план просторового розвитку - це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком.

У межах території усієї громади він допомагає:

визначити функції території

забезпечити соціальною, транспортною та інженерною інфраструктурою

сформувати сприятливе середовища для мешканців громади

створити умови для розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій.

Комплексний план просторового розвитку дозволяє переглянути всі наявні ресурси громади. А від цього залежить раціональне та ефективне використання землі, лісів, водних ресурсів.

Що це дає громаді? Це унікальна можливість віднайти новий потенціал громади, що сприятиме її економічному зростанню та збільшенню дохідної частини місцевого бюджету.