Відбулось засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 16.05.2023 09:45

12 травня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. В засіданні взяв участь 21 учасник з 29.

На порядок денний було винесено 20 питань, зокрема: про призупинення роботи закладів дошкільної освіти на період проведення ремонтних робіт в приміщеннях, здійснення якісного контролю за станом утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в прийомних сім’ях на території міської територіальної громади, продовження договору доступу до об’єктів інфраструктури з ТОВ «лайфселл» та договору оренди з КП «Чуднівська ЦРА № 65», передання в оренду майна комунальної власності міської ради, надання згоди та безоплатне прийняття до комунальної власності Чуднівської міської територіальної громади гуманітарної допомоги, проведення конкурсу з визначення поводження з побутовими відходами на території смт. Вакуленчук. А також розглянули ряд питань забезпечення дотримання прав неповнолітніх осіб.

У різному староста Тютюнниківсього старостинського округу Микола Маслюківський вчергове звернувся до Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Житомирській області з приводу ремонту дорожнього покриття траси Т-2309 «Шепетівка-Чуднів-Бердичів».