Шановні батьки та опікуни!

Дата: 29.05.2023 09:24

Хочемо повідомити вас про організацію роботи закладів дошкільної освіти Чуднівської міської ради під час літнього періоду. З метою впорядкування приміщень закладів дошкільної освіти до санітарно-епідеміологічних вимог перед початком навчального року, забезпечення ефективного і безпечного їх функціонування впродовж року , будуть призупинені робота садочка "Зірочка" та "Веснянка" на певні періоди.

Садочок "Зірочка" припинить свою роботу з 12 червня до 14 липня. Крім того, садочок "Веснянка" також перейде на період призупинення освітнього процесу з  10 липня до 11 серпня.  Для батьків, які працюють в критичних інфраструктурах, та не мають з ким залишити діток,  можуть перевести їх  до інших закладів дошкільної освіти на період призупинення освітнього процесу.

Будь ласка, зверніть увагу на зазначені дати та організуйте свій час з урахуванням призупинення роботи закладів. Впевнені, що разом ми забезпечимо дітям максимально комфортний та продуктивний літній період.