Привітання міського голови з Днем Чуднова

Дата: 27.05.2023 14:48

У житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста.

27 травня місту Чуднів виповнюється 607 років. Вітаю всіх чуднівчан з цим святом. Протягом століть ми проходили багато випробувань та перемін і сьогодні історія нашого міста продовжується добрими справами його щирих та працьовитих людей. Разом з вами я радію його успіхам, переймаюся його проблемами і щиро вірю, що разом ми зробимо Чуднів, нашу громаду процвітаючими.

Цього року ми не святкуємо День міста зі зрозумілих причин - в нашій країні війна. Я вірю, прийде час, і «згинуть наші воріженькі, як роса на сонці…».

Дорогі чуднівчани, я вірю, що попереду у нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю. Моліться за наших захисників та захисниць, Героїв нашого сьогодення!

Нехай наше славне місто процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Слава Україні! Героям Слава!

З найкращими побажаннями,

міський голова Віталій ВОЙТКО