Вічна і світла пам'ять Захиснику України Віталію Гудзюку

Дата: 03.06.2023 17:06

Сьогодні, 3 червня 2023 року, у селі Пʼятка відбулося прощання з Героєм – Гудзюком Віталієм Васильовичем, 12.09.1995 р.н., який за волю та незалежність України, за наше мирне, щасливе, вільне майбутнє віддав найдорожче – власне життя.

Обірвалося життя воїна, який завжди виявляв стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі 28 травня 2023 року внаслідок стрілецького бою у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області під час виконання бойового завдання.

Нехай світла душа Віталія знайде вічний спокій, а ми завжди пам’ятатимемо про його самопожертву заради кожного з нас, заради України.

Справжній патріот своєї Батьківщини, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!