Сьогодні минає річниця загибелі у війні з російським окупантом Фещенка Олександра Володимировича

Дата: 05.06.2023 12:00

Сьогодні минає рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, чуднівчанина Олександра Фещенка, який поклав життя за свободу і незалежність свого народу.

Фещенко Олександр Володимирович - старший лейтенант у складі військової частини А0641 командир кулеметного взводу роти вогневої підтримки. Вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув  в ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Богородичне Донецької області, внаслідок отримання  поранень несумісних з життям.

Вкотре висловлюємо співчуття родині через велику втрату. Вклоняємося Герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця.