ВИХОВАНЦІ ВІДДІЛЕННЯ ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ ЧУДНІВСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ТУРНІРІ У М.АНДРУШІВКА

Дата: 07.06.2023 10:55

3 червня в м. Андрушівка відбувся відкритий турнір серед юнаків. Команду до змагань підготували тренери-викладачі Чуднівської ДЮСШ Юрій Артемчук та Михайло Тарасюк. У змаганнях взяли участь більше 120 учасників з Житомирської та Вінницької областей.  У результаті запеклих сутичок чемпіоном змагань у ваговій категорії до 57 кг став чуднівчанин Олександр Ломакін.

Бронзовими призерами стали:

• Павелко Ростислав (категорія 27 кг)
  • Павелко Максим (категорія 42 кг)
  • Кучмій Ярослав (категорія 47 кг)
  • Кратківський Артем (категорія 58 кг)
  • Красноголовець Артем (категорія 65 кг)
  • Приходченко Максим (категорія 65 кг)

Гарну технічну боротьбу, умілі поєдинки провели чуднівчанини Тондоло Давіде, Павелко Владислав. Лише одна помилка не дала їм стати бронзовими призерами.

Гарну технічну боротьбу та волю до перемоги проявили вихованці ДЮСШ Щетинський Назар, Мельник Юрій, Боровик Назар.

Змагання показали, яка  підготовленість у спортсменів, над якими помилками треба працювати, щоб підвищити свою майстерність та прославляти свій рідний край на змаганнях Всеукраїнського та міжнародного рівня.