НА МАЙДАНЧИКУ ОФІЦІЙНОГО МЕДІАЦЕНТРУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОВА ВІДБУВСЯ БРИФІНГ В.О. НАЧАЛЬНИКА ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 09.06.2023 15:39

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

Зокрема, йшлося про надходження зведеного бюджету, виконання загального фонду Державного бюджету, наповнення місцевих бюджетів, податок на доходи з фізичних осіб, на майно, обсяги сплачених податків малим та середнім бізнесом, погашення податкового боргу, кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році тощо.

Детальніше дивіться у відео.