ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ ІЩИКУ РОМАНУ

Дата: 11.06.2023 12:00

Небесне військо поповнюється ще однією душею Героя. До останнього його рахували зниклим безвісти. Понад рік надії, молитов, великого терпіння та нестерпного болю. На жаль, дива не сталося.💔

10 червня 2023 року Чуднівська громада провела в останню дорогу загиблого у російсько-українській війні військовослужбовця Іщика Романа, 1973 р.н., який поклав життя за свободу і незалежність свого народу.

Старший механік-водій 4 танкової роти, молодший сержант призваний на військову службу під час мобілізації 4 березня 2022 року.

Життя воїна забрала куля снайпера, коли він разом із бойовими товаришами визвався іти на евакуацію загиблих побратимів-земляків 3 червня 2022 року, поблизу населеного пункту Нікополь, Ізюмського району, Харківської області

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України.

Вклоняємося Герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця. В жалобі у цей день схиляємо голови всі ми, молимося за душу загиблого. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях.

Вічна пам’ять захиснику України!