14 травня – День донора

Дата: 14.06.2023 13:15

Сьогодні, 14 червня,  світ відзначає День донора крові. В реаліях сьогоднішньої війни, де ворог переважає у силі та техніці, ми повинні робити все від нас залежне, задля перемоги, задля порятунку. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у цивільних лікарнях, а тепер  -  у нашій новій реальності  -  і військових шпиталях. Крім того, варто не забувати і про цивільних, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів - їм всім необхідна донорська кров. У цей день вшановуємо тих, хто бодай раз поділився з іншими частиною себе і таким чином допоміг врятувати чиєсь життя, а іноді — життя й долю цілих родин.

Ця дата сьогодні особливо важлива саме для українців. У час війни кількість бажаючих громадян стати донорами в Житомирській області збільшилась вдвічі. Якщо у вас немає проблем зі станом здоров’я та протипоказань, ви можете зробити дуже добру справу та врятувати чиєсь життя - здати кров.

Величезна подяка донорам за таку благородну справу, адже життя людини - найвища цінність на землі, а порятунок його – найвища честь.