Чергова хвиля вимушених переселенців із Донеччини прибула евакуаційним потягом на Житомирщину

Дата: 15.06.2023 16:42

Чергова хвиля вимушених переселенців із Донеччини сьогодні вранці прибула евакуаційним потягом на Житомирщину.

За останні два місяці це вже п’ята група людей, евакуйованих з територій, найбільш охоплених війною, які знайшли тимчасовий прихисток у Житомирському районі.

«Наше першочергове завдання – гарантувати безпеку та комфортні умови проживання для переселенців, аби вони повною мірою відчули увагу, турботу та підтримку тих, кому не байдужа їхня доля», – сказала заступник начальника Житомирської РВА Людмила Заворотнюк, яка разом із рятувальниками, представниками соціальних служб, Чуднівської громади та організації Товариства Червоного Хреста зустріла людей на пероні залізничного вокзалу у Бердичеві.

Одразу після прибуття втомлені подорожні отримали гарячі сніданки, перші грошові виплати від держави, найнеобхідніше з речей, а декому знадобилася також і психологічна підтримка.

Рятувальники допомогли перенести нехитрий багаж переселенців до автобуса, який попрямував до Чуднівської громади, на території якої у заздалегідь облаштованих місцях поселилися евакуйовані.