Назавжди 27: у Чуднівській громаді попрощалися із загиблим Героєм Славинським Михайлом

Дата: 16.06.2023 10:56

Фото без опису І знову плаче небо… І знову Чуднівська громада в жалобі… Важка втрата, біль та порожнеча… 11 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання у Запорізькій області , пішов у вічність наш земляк, житель села Тютюнники.  27-річний Герой, військовослужбовець Славинський Михайло Олегович.
15 червня 2023 року Чуднівська громада провела в останню дорогу загиблого, який загинув у російсько-українській війні. Кожен мешканець Чуднівської міської територіальної громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-земляка. Ім’я Славинського Михайла Олеговича назавжди буде вписане в історію нашої громади та країни.
     Безжальна війна забрала не лише його життя, а й мрії, і майбутнє… На Михайла вдома завжди чекатимуть  мама Тетяна і тато  Олег, сестри Олена, Валентина, Марія та наречена Анна. … Захисник служив вірою і правдою  за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.
Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих загиблого. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.
   Співчуваємо рідним та близьким, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі!
Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!
ВІЧНА СЛАВА І ПАМ'ЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ!