Чуднівські школярі побували на екскурсії у Житомирі завдяки сприянню Ігоря Ходака

Дата: 16.06.2023 16:57

Денний дитячий табір організував цю поїздку, яка стала можливою завдяки фінансовій підтримці депутата Житомирської обласної ради. Діти мали чудову нагоду насолодитися відпочинком і розвагами в цей непростий час.
      Група відвідала Житомирський академічний театр ляльок, Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова, а також прогулялася центром Житомира, насолодившись фонтаном. Вихованці табору були в захваті від екскурсії та розповідали про свої враження.
     Директор-організатор табору, Світлана Скаскова, також висловила свою вдячність меценату Ігорю Ходаку за цю неймовірну можливість. Вона підкреслила, що дітей дуже вразив візит до музею космонавтики, і що важливо, аби дитинство було яскравим і цікавим. Світлана Скаскова також зазначила, що група учнів була настільки захопленою екскурсією, що вже під час повернення додому планувала наступну подорож – відвідати канатну дорогу в Житомирському міському парку.