Футбольні команди Чуднівської ДЮСШ гідно представили громаду на чемпіонаті Житомирської області з футболу

Дата: 20.06.2023 16:26

Фото без описуПротягом квітня-червня тривав чемпіонат Житомирської області з футболу серед дітей різних вікових груп сезону 2023.

Загалом у змаганнях серед дітей 2007/08 та 2009/10, 2011/12 та 2012/13 років народження взяли участь 40 команд Житомирщини.

Чуднівщину на чемпіонаті у цій віковій категорії представили дві футбольні команди Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи, тренери-викладачі Юрій Чорний та Володимир Чорний.

Змагання проводились на футбольних полях різних населених пунктів області, зокрема сім проведено у Чуднові на стадіоні «Тетерів».

За результатами обласного чемпіонату команда Чуднівської ДЮСШ вікової категорії  2011/12 та 2012/13 р.н. (тренер Юрій Чорний) зайняла почесне 4-те місце та показала високий рівень гри.

Команда Чуднівської ДЮСШ категорії 2007/08 та 2009/10 (тренер Володимир Чорний) увійшли у вісімку кращих команд Житомирської області.

Переможцем змагань стала команда СДЮСШОР «Полісся» (Житомир).

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з високими результатами на змаганнях та бажаємо нових успіхів та звершень!