22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 09:29

Фото без опису Сьогодні ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, віддаємо шану всім воїнам, трудівникам тилу, які захистили рідну землю, пишаємося їх мужністю та героїзмом.

Ми ніколи не забудемо трагічні сторінки історії і зобов'язані навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, хто ціною свого життя йшов до перемоги над нацизмом.

Сьогодні, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу.

Тому цього дня, 22 червня, вшануймо пам’ять всіх, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні!

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу. Вічна пям'ять загиблим!