Для потреб Чуднівської громади придбали новий сміттєвоз

Дата: 23.06.2023 10:44

Фото без опису Сміттєвоз із заднім завантаженням АТ-4021 на шасі DAYUN моделі CGC1120  виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС поповнив автопарк комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради.
     Придбання спецтехніки стало можливим завдяки забюджетованості коштів з місцевого бюджету в розмірі 3,5 млн грн на 2023 рік.
Сьогодні міський голова Віталій Войтко передав ключі від нового DАYUN  в.о.керівнику КП «Благоустрій»  Лесі Опрелянській.
     Сучасна спецтехніка призначена для механізованого збору, транспортування та механізованого розвантаження твердих побутових відходів. Цей універсальний автомобіль дозволить комунальникам надавати якісніше послуги  та допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану на території Чуднівської громади. Крім цього, машина комплектована відвалом, що допоможе у приведенні до ладу місця вивантаження перевезених відходів, а взимку — боротися зі сніговими заметами. Також комунальне підприємство  закупило сміттєві контейнери.

Фото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​​