У м.Чуднів  День Конституції України відзначили урочистою ходою

Дата: 28.06.2023 16:26

Фото без описуСьогодні, 28 червня, у м.Чуднів  День Конституції України відзначили урочистою ходою. Присутні учасники заходу вийшли на центральну вулицю у вишиванках та символікою України, віддавши шану  Конституції, яка гарантує нам права та свободу.
   «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава», - записано в Основному Законі.
   Урочистості продовжились у міському будинку культури, де усі присутні мали можливість заслухати презентацію книжкової виставки міської бібліотеки, взяти участь у  вікторині з призами та переглянути фільм про прийняття найголовнішого Закону України.
   Як ніколи ми це розуміємо, коли на українську землю ступила нога окупанта.
 Збройні Сили України, кожна українка та українець, стали на захист держави і її Конституції. Ми зрозуміємо, що маємо, і ніколи не дамо у нас забрати нашу свободу, волю та незалежність!
   Ми сильні, ми вільні, ми великий незламний українській народ і залишимося таким назавжди!
Слава Україні!
Героям слава!