Відбулося засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради.

Дата: 03.07.2023 09:24

Фото без опису   30 червня  2023 року відбулося засідання  виконавчого  комітету  Чуднівської міської ради  під головуванням міського голови Віталія Войтка.
У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Всього було винесено 14 питань на порядок денний, зокрема:
•  Про надання погодження на тимчасовий виїзд за кордон малолітньої (П.І.Б.),14.02.2013 р.н.
•  Про схвалення проєкту рішення Чуднівської міської ради «Про бюджетний регламент   Чуднівської  міської  територіальної  громади»
•  Про затвердження складу робочої групи  з  розроблення Комплексного просторового плану розвитку території Чуднівської громади
•  Про намір передачі комунального майна в оренду та включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Чуднівської міської ради для передачі в оренду на аукціоні.
•  Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу  на надання послуг з поводження з побутовими  відходами   на території смт. Вакуленчук.
•  Про  продовження  договору  оренди  майна  комунальної  власності  міської ради  з ТЦ  Житомир  ПрАТ «ВФ Україна» без проведення аукціону.
•  Про  зняття  з (П.І.Б.) статусу дитини, позбавленої батьківського піклування .
•  Про затвердження  Протоколу засідання   комісії з розгляду питань щодо  надання компенсації  за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок  бойових  дій, терористичних актів, диверсій, спричинених  збройною  агресією російської  федерації  проти України  від 26.06.2023 року №1.
•  Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків Чуднівській територіальній громаді.
•  Про видалення зелених насаджень на території  парку-пам’ятки   садово-паркового мистецтва місцевого значення «Тютюнниківське».
•  Про видалення та кронування зелених насаджень  на території  П’ятківського старостинського  округу
•  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №161 від 13.07.2021р.  «Про утворення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли, та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації»
•  Про затвердження  Плану роботи  виконавчого  комітету  Чуднівської  міської ради  на  2 півріччя 2023 року.