Роковини пам'яті з дня загибелі захисника України - Олександра Борушевського. Герої не вмирають…

Дата: 01.07.2023 08:01

Минають роковини загибелі захисника з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна АТО Олександра Борушевського.

Борушевський Олександр Станіславович народився 06.04.1984 року у м. Житомирі. Невдовзі переїхав з батьками у м. Чуднів, де пішов та закінчив Чуднівську ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., вступив до Житомирського ВПУ-17, а далі - строкова служба в армії та підписання контракту у Чуднівській вч А1979 на посаду командира телефонного відділення секретного зв’язку.

У липні 2015 року Олександра перевели до м. Суми та направили до 58 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України. Починаючи з липня 2015 року, він знаходився в зоні АТО.

Старший лейтенант Олександр Борушевський (позивний "Поляк") був відважним бійцем і надійним товаришем, котрий не раз рятував від смерті своїх бойових побратимів, за що був нагороджений орденом та медаллю.

Загинув 1 липня 2016 року поблизу населеного пункту Верхньоторецьке, Донецької області, потрапивши в бою під ворожий обстріл, у результаті чого отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям.

У бійця залишились батьки, брати, дружина та донечка.

За виявлений героїзм Олександра нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Жителі громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого бійця.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.