Служити і захищати: День Національної поліції

Дата: 04.07.2023 16:30

Сьогодні, 4 липня 2023 року, з нагоди святкування Дня національної поліції України в малій залі засідань Чуднівської міської ради відбувся урочистий захід та нагородження працівників поліції.

"Вітаю усіх з професійним святом – Днем Національної поліції України!🚔
     Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку. Ваша служба –  спокій у нашій громаді та впевненість у завтрашньому дні.
Світла пам’ять тим правоохоронцям, хто віддав своє життя за Україну.

Дякуємо за наш спокій! Бажаємо міцного здоров’я, миру та невичерпної життєвої енергії!"

міський голова Віталій Войтко