Оголошення про намір передати майно в оренду

Дата: 07.07.2023 11:46

Фото без описуЧуднівська міська рада має намір передати в оренду частину приміщення (приміщення їдальні на І поверсі Вакуленчуківського ліцею Чуднівської міської ради) площею 84,0 кв.м, що знаходиться за адресою: будинок, 151, смт. Вакуленчук, Житомирського р-ну, Житомирської обл.

Балансоутримувач: відділ освіти Чуднівської міскої ради.

Умови оренди об’єкта:

строк оренди частини приміщення – на період воєнного стану, два дні на тиждень понеділок та п’ятниця (з 15:30 год. до 17:30 год.);

приміщення передається в оренду з метою здійснення діяльності з організації та проведення занять зі спортивних бальних танців;

розмір орендної плати буде визначено за результатами аукціону.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі освіти Чуднівської міської ради за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Чуднів,  вул. Соборна, 1, з понеділка по п’ятницю: з 8.00 до 17.00; обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Або за телефоном 04139 2 12 33 – Кривоцюк Володимир Євгенович – начальник відділу освіти Чуднівської міської ради.

Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування.