Інформація по проведених досліджень води

Дата: 21.07.2023 09:51

У відповідності наданої Бердичівським районним відділом ДУ  «Житомирського  обласного  центру  контролю  та  профілактики  хвороб  МОЗ  України» інформації відносно  проведених досліджень води поверхневих водойм в місцях масового відпочинку (купання) населення м. Чуднів. В рекреаційній зоні  р. Тетерів (вище греблі) встановлено що, якість води за фізико-хімічними показниками  не відповідає  вимогам наказу МОЗ України « Про затвердження гігієнічних нормативів якості води, водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення» від 02.05.2022 року № 721: по біологічному споживанню кисню (БСК5) встановлено – 16,5 мгО2/дм3, при нормі не більше 3,0  мгО2/дм.