Оперативна інформація від Чуднівського міського голови

Дата: 25.07.2023 17:16

Сьогодні, 25 липня 2023 року, під ранок, наша громада стала об'єктом нападу ворожих безпілотних літальних апаратів (БПЛА).
 Звернень від жителів, щодо пошкоджень житлових будинків та соціальних об’єктів не надходило. Жертв та постраждалих немає, але багато людей налякані та знаходяться у стресовій ситуації.
Хочемо нагадати про необхідність бути обережними та уважними, оскільки ситуація залишається напруженою.  Просимо повідомляти про будь-які підозрілі об'єкти або дії, які можуть загрожувати Вашій безпеці за номером  оперативних служб 101 та 102 або номером Чуднівської міської ради +38097028722 (8:00 до 17:00).
Будь ласка, звертайте особливу увагу на одиноких сусідів та, якщо є така можливість, допомагайте їм
 Нагадуємо, що будь-яку інформацію потрібно звіряти із заявами на офіційних ресурсах.

Віталій Войтко