"Ми є. Були. І будем ми. Й Україна наша з нами"

Дата: 28.07.2023 14:55

Фото без опису   28 липня, у 520 день героїчного захисту нашого суверенітету від тих, хто віками ніяк не може змиритися з нашою незалежністю, ми вдруге відзначаємо День Української Державності України.

Україну, як незалежну державу, знає весь світ. російський агресор згуртував українців, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир у своїй Батьківщині, відстояти віками омріяну незалежність, відстояти державність.
В цей день ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.
Нинішня війна – це не лише боротьба за майбутнє нашої держави, а й за її минуле, національну незалежність та ідентичність.

Сьогодні, 28 липня, після Загальнонаціональної хвилини мовчання з нагоди Дня Української Державності у приміщенні  Чуднівської міської ради, пролунав духовний гімн України "Боже великий, єдиний", працівники мали можливість переглянути анімаційний фільм «Історія України за 15 хвилин».
  Вітаємо всю нашу громаду з істинно державним святом!🇺🇦
Хай утверджується спадкоємність українського державотворення та переможе історична справедливість.
З вірою - до ПЕРЕМОГИ, однієї для всіх і остаточним аргументом УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
СЛАВА УКРАЇНІ!