Протидія торгівлі людьми – актуальний напрямок державної політики
Мільйони людей, серед яких є жінки, діти і чоловіки, стають жертвами торгівлі людьми - жахливого злочину, що не залежить від соціального, економічного чи культурного середовища, та полягає у порушенні прав людини, при якому її експлуатують з метою отримання вигоди.
З метою привернення уваги суспільства до проблеми порушення прав людини, яка на сьогодні є актуальною для кожної країни світу, з 2013 року Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй започатковано щорічне відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
На жаль, Україна також стикається з цією проблемою через воєнний стан, збільшуючи ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами. Змушені переїжджати із зони бойових дій в інші регіони або за кордон, багато громадян стають вразливими перед зловмисниками, які можуть використовувати їх.
Тому зараз наша головна мета - залучення уваги до цієї проблеми.
Пропонуємо ознайомитися з розробленою Національною соціальною сервісною службою України пам’яткою для осіб, постраждалих від торгівлі людьми/посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.