Назавжди 25: у Чуднівській громаді попрощалися із загиблим Героєм Іванченком Олексієм

Дата: 04.08.2023 08:15

Відважні і незламні захисники України завдають величезних втрат агресору, але, на жаль, ціна нашої свободи також висока.
Вчора,  3 серпня Чуднівщина зі скорботою та болем у серці прощалася із загиблим Героєм, нашим земляком Іванченком Олексієм Євгеновичем.
У результаті ворожого артилерійського обстрілу 30 липня 2023 року, пішов із життя 25-річний військовослужбовець, солдат самохідного артилерійського дивізіону військової частини А3091, поблизу н.п. Григорівка Бахмутського району Донецької області.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.
Олексій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.