Чуднівська громада попрощалась із загиблим Героєм Стадником Михайлом

Дата: 09.08.2023 15:26

Страшна ціна російсько-української війни  –  життя  наших батьків, братів, чоловіків, дітей, тих, хто до останнього подиху захищав свою родину.🕯
Сьогодні, 9 серпня, наша громада провела в останню дорогу ще одного Героя, що віддав своє життя за Україну, старшого сержанта Михайла Стадника, 1987 року народження з м. Чуднів.
 Під час виконання бойових завдань 30 липня 2023 року, пішов із життя, командир взводу забезпечення військової частини А 4699, поблизу н.п. Оріхів Пологівського району Запорізької  області.
 Чуднівська громада разом з рідними і близькими полеглого бійця розділяє невимовний біль важких втрат та висловлює їм глибокі слова співчуття.
Жодної смерті не пробачимо ворогові!
🙏🏼Вічна слава і пам’ять Героям! Пам’ять про нашого Воїна буде жити поки б’ються серця нашої великої родини…
              Слава Україні ! Героям Слава!