#Плічопліч: Було дуже страшно, але ми дочекалися звільнення, — подружжя з Трифонівки. ВІДЕО

Дата: 10.08.2023 11:37

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.

Подружжя поважного віку весь час окупації були вдома, і попри складнощі вони дочекалися звільнення. Наразі відновлюють сили і будинок для подальшого життя, а майстри з Житомирщини допомагають їм з відбудовою.

“Знаєте, було дуже страшно. Дуже боляче дивитися на все це. До звільнення, нічого не хотілося, руки опускалися, але ми дочекалися і зараз дуже вдячні, що нас не залишають наодинці і дякуємо за всю допомогу”, — каже подружжя.

Нагадаємо, що будівлі громадян яких, зазнали ушкодження або руйнування: з травня місяця поточного року працює електронна система єВідновлення через яку жителі громад можуть отримати компенсацією для самостійного відновлення осель.

#разомвідбудуємо

#плічопліч