‼️До уваги жителів Житомирщини! Дотримуйтеся правил поведінки під час комендантської години

Дата: 17.08.2023 10:42

Рада оборони Житомирської області нагадує, що з 00:00 до 05:00 в області діє комендантська година.

У цей час категорично забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, якщо ви не є працівником об’єктів критичної інфраструктури (для цього у вас має бути спеціальна перепустка).

🟢 Особи, які перебувають на вулицях у заборонений час, можуть вважатися членами диверсійно-розвідувальних груп.

❌ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Правила не поширюються на переміщення до укриттів під час сигналу тривоги.

Пам’ятайте: у разі порушення комендантської години патруль має право Вас затримати.

🚨За невиконання законних вимог патруля порушнику комендантської години загрожує штраф, громадські чи виправні роботи, адміністративний арешт до 15 діб (ст. 185 КУпАП). У разі надання опору порушник може бути притягнутий до кримінальної відповідальності й позбавлений волі до 2 років (ст. 342 КК України).