Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

Дата: 30.08.2023 15:49

Шановна  громадо!
👮‍♂️Поліцейські офіцери Чуднівської громади наголошують, що на вулиці Героїв Майдану  виникає серйозна проблема, пов'язана з порушеннями правил дорожнього руху.
🚓Зокрема, водії часто порушують правила паркування транспортних засобів, що може призвести до створення незручностей для пішоходів, інших водіїв та навіть загрожувати безпеці учасників дорожнього руху.
‼️Пам'ятайте, що дотримання правил дорожнього руху – це не просто обов'язок, а й засіб забезпечення загальної безпеки та комфорту всіх учасників дорожнього руху.
💸Згідно з чинним законодавством, мінімальний розмір штрафу за неправильне паркування  – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн.