Питання розмінування – це питання відновлення економіки: тези засідання Президії Конгресу

Дата: 01.09.2023 11:47

Серед питань, які порушували мешканці громад в рамках Розширеного засідання Президії Конгресу, йшлося про необхідність залучення додаткових підрозділів з розмінування території області та надання додаткової спецтехніки. З відповідним зверненням виступили представники села Твердомедове Великоолександрівської селищної територіальна громада, 98% території якої – сільськогосподарські землі. Рівень розмінування складає 5%. Питання розмінування – це питання відновлення економіки.

“У нас зараз обмеження полягають лише в техніці, в кількості саперів. В рамках державної програми у нас зараз 3000 людей займаються розмінуванням. Ми будемо розширювати наступного року програму до 10 000 осіб, які будуть залучені до розмінування”, – повідомив Денис Шмигаль.

Подробиці читайте на сайті Конгресу ЗА ПОСИЛАННЯМ