#Пліч-о-пліч: Віталій Бунечко про відновлення села Трифонівка на Херсонщині у національному телемарафоні “Єдині новини”. ВІДЕО

Дата: 05.09.2023 10:06

Фото без описуФото без описуВ межах державного проєкту «Пліч-опліч» у Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської  області продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України. З них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.Заради того, щоб жителі селища могли повернутися у свої оселі до опалювального сезону, 40 будівельників з Житомирського регіону віддано працюють аби вчасно завершити будівництво.

Про це у ефірі національного телемарафону “Єдині Новини” розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Детальніше дивіться у відео.

#разомвідбудуємо

#плічопліч