Чуднівська громада попрощалась із загиблим Героєм

Дата: 07.09.2023 16:38

У війні ми втрачаємо не просто людей, але й частину нашої душі.
Сьогодні, 7 вересня, наша громада провела в останню дорогу ще одного Героя, що віддав своє життя за Україну, солдата ШАМРАЯ  Олександра Ігоровича, 1990 року народження з села Короченки.
Під час виконання обов'язків військової служби 30 серпня 2023 року, пішов із життя розвідник - оператор 3-го механізованого батальйону частини А4723, поблизу села Піски - Радьківські, Ізюмського району Харківської області.
Поховали Олександра з усіма почестями під залпи почесної варти.
Чуднівська громада разом з рідними та близькими полеглого бійця розділяє невимовний біль важких втрат та висловлює їм глибокі слова співчуття.
Жодної смерті не пробачимо ворогові!
🙏🏼Вічна слава і пам’ять Героям! Пам’ять про нашого Воїна буде жити поки б’ються серця нашої великої родини.
Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота та розділяємо невимовний біль важкої втрати.
Слава Україні ! Героям Слава!