З нагоди Дня фізичної культури та спорту у Чуднові відбувся благодійний турнір з міні-футболу

Дата: 11.09.2023 13:28

У суботу, 9 вересня, у День фізичної культури та спорту у Чуднові на штучному майданчику відбувся благодійний турнір з міні-футболу.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом до учасників турніру звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради Людмила Кучмій, яка привітала усіх, хто цінує активний спосіб життя та подякувала захисникам України за можливість проведення спортивних змагань.

Також відзнаками та подарунками від відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради було нагороджено спортсменку та вихованку Чуднівської ДЮСШ Дар’ю Козачок та тренера-викладача Чуднівської ДЮСШ Юрія Артемчука.

Півфінальні та фінальні етапи змагань, як і очікувалося, пройшли напружено та в безкомпромісній боротьбі. Перемогу у турнірі здобула команда військовослужбовців, обігравши у фінальному матчі команду “Тетерів-Чуднів”. Третьою стала команда “Дракони”, перемігши ФК “Друзі”.

Під час турніру було зібрано благодійні внески на загальну суму 3420, 0 гривень. Усі зібрані кошти цього турніру та попереднього направлено на потреби 43-го окремого стрілецького батальйону Збройних Сил України.

СЛАВА НАШИМ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ!