Допомога родинам з дітьми, які втратили годувальника на війні

Дата: 14.09.2023 14:56

З травня 2023 року на Житомирщині розпочалася реєстрація родин із дітьми, які втратили одного або двох годувальників в результаті повномасштабного вторгнення, для отримання матеріальної допомоги від Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в рамках пілотного проекту громадської організації «In Touch Foundation»  в Житомирській області.

Працівниками Центру надання соціальних послуг  було здійснено реєстрацію зазначеної категорії сімей Чуднівської громади. Родині надавалась можливість обрати із встановленого переліку необхідні для них побутову або комп’ютерну техніку. Згідно складених актів оцінки потреб сімей було визначені необхідні речі побутового вжитку.

14 вересня 2023 року представником від ЮНІСЕФ було вручено побутову та комп’ютерну техніку 11 сім’ям Чуднівської  громади. Варто зауважити, що на території Житомирської області дану допомогу отримають лише 500 сімей і реєстрація буде продовжено і надалі, про що буде повідомлено додатково.

Чуднівська міська територіальна громада, в особі міського голови Віталія Войтка, висловлює вдячність громадській організації «In Touch Foundation» за неодноразову підтримку її жителів.

Фото без опису0Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису