Дата: 21.09.2023 14:01

"Надзвичайна допомога дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Житомирській області" – це проект, що реалізується ГО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ".

«КЗ Попаснянський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека», де взяв участь у реалізації проєкту, переїхавши з тимчасово окупованої Попасної до міста Житомир. Фахівці надають реабілітаційні послуги дітям та молоді з інвалідністю м. Житомир та Житомирської області.

В рамках цього проєкту спеціалісти центру завітали і до Чуднівської громади, де на базі центру надання соціальних послуг Чуднівської міської ради щовівторка на протязі вересня місяця проводяться заняття з логоритміки для діток, які мають інвалідність. Логоритмічні заняття - це методика, яка спирається на зв'язок слова, музики і руху і включають в себе пальчикові, мовленнєві, музично-рухові і комунікативні ігри. І все це направлено на вирішення корекційних, освітніх, а також оздоровчих задач діток.

Всі заняття проходять продуктивно, цікаво та різноманітно. Спеціалісти гарно налагоджують контакт з дітками, які охоче відвідують їхні заняття.

Дякуємо за надану безкоштовну та фахову допомогу і такі необхідні реабілітаційні послуги дітям нашої громади.