Чуднівська міська рада повідомляє

Дата: 22.09.2023 11:29

Фото без опису  Чуднівська міська рада повідомляє, що, відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918,  рішенням виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 12 вересня 2023 року № 177 було затверджено склад конкурсної комісії з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чуднів.

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, мають повідомити голову конкурсної комісії  про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу (до 10 жовтня 2023 року) в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем. Адреса електронної пошти: chudnivekonomika@ukr.net.