Житомирська область

Чуднівська міська рада повідомляє

Дата: 22.09.2023 11:29
Кількість переглядів: 303

Чуднівська міська рада повідомляє, що, відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918,  рішенням виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 12 вересня 2023 року № 177 було затверджено склад конкурсної комісії з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чуднів.

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, мають повідомити голову конкурсної комісії  про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу (до 10 жовтня 2023 року) в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем. Адреса електронної пошти: chudnivekonomika@ukr.net.