Житомирська область

Футбольна команда Чуднівської ДЮСШ здобула перемогу у відкритому чемпіонаті з футболу у м. Старокостянтинів

Дата: 26.09.2023 13:27
Кількість переглядів: 831

Навчально-виховний процес 2023-2024 у Чуднівській дитячо-юнацькій  спортивній школі тільки розпочався, а наші вихованці показують чудові результати у змаганнях різних рівнів.

Так, 22 вересня 2023 року футбольна команда 2012-2013 р.н. Чуднівської ДЮСШ (тренер-викладач Юрій Чорний) взяла участь у відкритому чемпіонаті Старокостянтинівської міської територіальної громади з футболу пам’яті воїна АТО Олесандра Мандрибури.

Змагання проводилися у м. Старокостянтинів на стадіоні «Центральний». Учасники чемпіонату змагалися за коловою системою згідно із  правилами проведення змагань з футболу.

За результатами зустрічі переможцем у турнірі стала команда Чуднівської ДЮСШ.

Друге місце посіла команда ДЮСШ з м. Звягель (Житомирська область), третє місце — команда ДЮСШ зі Старокостянтинова та четверте — команда ДЮСШ із м. Хмельницького.

Всі команди-учасники нагороджені дипломами та призами, а переможці — кубком.

Вітаємо наших футболістів, бажаємо подальших перемог!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради