Житомирська область

Вихованець Чуднівської ДЮСШ здобув перемогу у чемпіонаті України з легкої атлетики у місті Івано-Франківськ

Дата: 27.09.2023 09:37
Кількість переглядів: 220

Юні чуднівські спортсмени відзначилися у Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше.

Змагання проходили 14-17 вересня 2023 року у місті Івано-Франківськ.

За підсумками змагань вихованець відділення легкої атлетики Чуднівської ДЮСШ Юрій Яковенко у фінальному поєдинку з результатом 44,32 м. виборов першість, залишивши позаду понад два десятки учасників. Тренує спортсмена тренер-викладач Віктор Вєдєрніков.

Загалом, збірна команда Чуднівської ДЮСШ була представлена 6-ма учасниками, яка у підсумковому заліку посіла 20 місце.

Також потрібно відзначити наших старанних учасників змагань, вихованців Галину Перепелицю та Назара Кухарука з м. Чуднів, Вікторію Соломинську, Валерію Мовчан та Тетяну Романець з с. Будичани.

Щиро вітаємо переможця та учасників змагань, бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та не зупинятися на досягнутому!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради